עמוד לדוגמא

זו דוגמה לעמוד וורדפרס. בניגוד לפוסטים, עמודים נשארים תמיד באותו מקום, וברוב ערכות העיצוב הם מופיעים כחלק מתפריט הניווט הראשי של האתר. מומלץ להתחיל ביצירת עמוד "אודות", ולהציג בו את האתר ואת בעליו. הנה עמוד אודות לדוגמה:

שלום לכולם, אני שמח לארח אתכם כאן. כמוכר פלפל בימים, ורקדן חוצות בלילות, אני מוצא גם זמן לאיסוף בולים עם סמלי ערים. אני גר במרכז ושמח בכל פעם שיורד מעט גשם.

גם זה עמוד אודות:

החברה א.א. ובניו בע"מ מייצרת ומשווקת מוצרי איכות מאז 1971. אנו מעסיקים כ-2,000 עובדים במשרדינו שבמגדל משה, ועוסקים בפעילות חברתית ענפה בקרב הקהילה המקומית.

את העמוד הזה אפשר למחוק דרך לוח הבקרה וליצור במקומו עמודים נוספים. תהנו!

cst_init
טיפול בטראומה
מבוגרים מתמודדים תדיר עם דאגות, חרדות, מחשבות מטרידות, ביקורת עצמית ודימוי עצמי נמוך; מצבי רוח, עצב ומשבר נפשי הם מנת חלקם של רבים. לרבים חסרים כלים להתמודד מול זיכרונות, אכזבות, תסכול וריקנות ולכן פונים להדחקה והכחשה, לצמצום ותקיעות, לסגירות, לוויתור ולנסיגה פנימה, לעבודת-יתר, להתמכרויות ולניכור. רבים שוהים בבדידות עם אובדן, פרידה או משבר נפשי, קושי חברתי, בעיות במשפחה; בעיות בזוגיות, בעיות מיניות וקושי במציאת זוגיות. רבים מתקשים להיחלץ בכוחות עצמם מבעיות בריאות, קשיי שינה, בעיות אכילה ובעיות פסיכוסומטיות. רבים מתקשים בבחירת מקצוע ויעוד או בהשגת סיפוק בעבודה. מרבית הקשיים נובעים מתוך הנפש ולכן ניתנים לשינוי ולעידון. על חלק מהפחדים ומהמחסומים ניתן להתגבר בתהליך טיפולי; ניתן לחלוק את כובדם של משאות רגשיים ולהשאר פנויים יותר להמשך החיים; טיפול מסייע להשתמש בתבונה באנרגיה הנפשית, להשקיע אותה במטרותיו העמוקות של האדם.